scholl Velvet Smooth

D:Dermonzer Cilt Bakım Kreminde kullanılan maddeler doğal kaynaklıdır,bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Arıların bal depolamak üzere ürettiği bu sarı renkteki madde(balmumu) Dermonzer içerisinde temizleyici, besleyici ng Nemlendirici emülsiyon olarak yer alır. Dermonzer içerisinde bulunan çörek otunun oldukça fazla faydalarından sadece bir kısmı; Karbonhidrat, bitkisel yağ ve protein bakımından çok zengindir, Omega6 ng Omega-3 içermektedir, Yapılan araştırmalarda, A vitamini, N vitamini, B12 ve B2 vitamini açısından da çok etkili olduğu ve tam bir vitamin kaynağı olduğu bilinmektedir. Kullanım Şekli: Dermonzer, Zeytinyağı, Elma ng Elma Çekirdeği, Bal mum, Bal, Çörek otu ve çekirdeği gibi PERCENT100 doğal maddelerden üretilmiş doğal bir cilt bakım kremidir.

Ayrıca ayaklarınıza yapacağınız düzenli bakım oluşabilecek koku ve kötü görünüm gibi problemlerini engeller. Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı ciltler için, düzenli ve sürekli olarak cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Yoksa bakımsız bir cilt ve yaşınızdan daha ileri bir görünüme teslim olmak zorunda kalırsınız. Cilde kadifemsi bir yumuşaklık ve ışıltı kazandırmak, kırışıklıkları hafifletmek için ekstra doğal bakım uygulamakta yarar var.

Scholl Velvet-Smooth Ayak İçin Gece Kremi gece boyu etkilidir, siz uyurken ayaklarınızı nemlendirir. Eğer Esra hafta içinde daha çok boş zaman bulabilirse veya daha düzenli bir bakım yapmak isterse, Velvet Smooth Günlük Nemlendiriciyi kullanıyor. Yoğun Serum, show pediden sonra kullanıldığında ayaklarındaki doğal nem dengesini koruması için mükemmel bir çözüm! Nasırlar giderilmediği taktirde, ayaktaki hassas cilt hasar görebilir ng bakterilere daha duyarlı bir hale gelebilir.

Eğer Esra hafta içinde daha çok boş zaman bulabilirse veya daha düzenli bir bakım yapmak isterse, Velvet-Smooth Günlük Nemlendiriciyi kullanıyor. Ayaklarınızın sertliğine göre 3 farklı seçeneğe sahip yedek başlıklar ile az sert, orta sert veya çok sert derilerinize kolayca bakım yapabilirsiniz. Özellikle cilt bakımında kullanılan elmaslar, zengin spring yapısıyla cildinizi güçlendirirken, ölü deri temizliğinde etkili sonuç sağlar.

Temizleme ng nemlendirme günlük bakım olarak kullanılsa da; selülit gidericiler ve sıkılaştırıcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Geniş ürün yelpazesi bulunan cilt bakım ürünleri; güneş koruyucular, siyah nokta giderici bantlar, göğüs ürünleri gibi birçok ihtiyacınıza da cevap verir. Bakımlı erkeklerin tercihi erkek bakım ürünleri ise; tıraş sonrası losyonlar, sakal serumları, vücut ng Dermonzer yüz nemlendiricileri, tonikler gibi ürünlerdir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s